Upgrady

Takže, tu máte pár pokynú k tomu co upgradovat a jak se to delá.

 

Tak jako při nastavění polityk, tak i při upgradovaní záleží na tom, do jakého týmu patříte (VT, UT, ST, farmář).

 

Upgradovanie podle týmů:

 

Výzkumný tým:

Takže, jak je už v názvu týmu, jede o výzkumníky. To znamená, že člen VT bude jako první upgradovat ,,laboratoře". Každý level laboratoře znamená + 10 % účinek laboratoře. Levlů je 10, což znamená vylepšení účinku laboratoře o 100 %, co je velice hodně.

Po upgradnutí všech levlů laboratoře se pustíš do upgradovani jednotek. Upgradovat budeš jenom obranu jednotek, a to UNI a pěchoty. Pokud budeš mít dostatek nakadrií, tak na co nejvyšší level.

Taky doporučím upgradnut SDI i BS, aspoň na level 2.

 

Pro VT je zakázáno upgradovat útok jednotek a účinek výroben. Je to zbytečné plítvání nakadrií, kterých není zas tak moc.

 

Útočný tým:

Ako člen UT budeš dúležitý při war. Hlavně budeš napádat protihráče z jiné rasy a tak zhazovat jeho sílu. Proto je u tebe hlavní prioritou upgrad útoku jednotek, hlavně UNI a na druhém míste pěchoty. Upgraduješ na maximální level.

Ako druhý typ upgradu se dovoluje upgrad výroben, kvůli přísunu naquadahu do fondu, kterí bude za potřebí na zakůpení armády.

Taky doporučuji upgradnout SDI i BS, jako při VT.

 

Pro UT je zakázáno upgradovat účinek laboratoří. Je to zbytečné plítvání nakadrií, kterých není zas tak moc.

 

 

Sběratelský tým:

Členové sběratelského týmu jsou takzvaní sběratelé, a to z toho důvodu, protože se snaží nazbírat co nejvíce planet, či už při war, ale hlavně je kupují v obchodě jako NN (neutrální nabídka). Čím více planet, tím více místa pro zástavbu. Proto budeš upgradovat výrobny z pochopitelného důvodu, kterím je naquadah.

Po upgradnutí výroben na maximální level budeš upgradovat jako útok jednotek tak i obranu jednotek UNI i pěchoty. Snaž se to upgradovat tak nějak na stejno.

Taky doporučuji upgradnout SDI i BS, jako při predchozích týmů.

 

Pro ST je zakázáno upgradovat účinek laboratoří. Je to zbytečné plítvání nakadrií, kterých není zas tak moc.

 

Farmář:

Jako předchozí členové týmu, taky i ty, jako farmář si velice dúležitý pro rasu. Úloha farmáře spočíva v tom, že si na každé planete postavíš maximum výroben. To znamená, že upgrad výroben je tvým hlavním cílem. Samozřejmě na maximum.

Dále po upgradnutí výroben na maximálni level budeš upgradovat obranu jednotek UNI a pěchoty.

Taky bude dobrý když si upgradneš SDI i BS na level 2.

 

Pro farmáře se zakazuje upgradovat útok jednotek. Je to zbytečné plítvání nakadrií, kterých není zas tak moc

 

Pro všechny hráče je zakázáno upgradovat ,,účinek ZHN" a taky obranu a útok ,,Orbitů". Je to kvůli tomu, že ZHN se tak moc nepoužívá a je to beztak zbytečné plítvaní nakadrií a Orbity se taky moc nepoužívají

 

Po upgradnutí všech potřebných věcí nezačněte upgradovat ty co jsou vám na nic. Nakadrie budou dále potřeba pri výzkumech (například pri kupování materských lodí - ML může mít hráč kolik chce).

 

Postup pri upgradovaní:

Jdi do sekce ,,fondy" a dále ,,osobní upgrady". Horní tabulka s názvem Dostupné upgrady a vylepšení je v ponuke hned od začátku věku. V ní se upgradují jednotky. Další tabulka má název Upgrady staveb a tá se vám ukáže po 3 dni věku. Postu při upgradovaní je jednoduchí, stačí pouze klkikonut vedle potřebného upgradu.

 

 

 

Takže to by bylo vše k upgradom. Vidíme se dále v sekcii výzkumy.