NN - Neutrální nabídka

Aby ste vědeli co delat když se vám v národní poště objeví ,,NN", tak vám to tady vysvětlím

NN je výraz pro Neutrální nabídku v obchodě s planetami (sekce ,,Obchod" - ,,Obchod s planetami"). NN ponouká v obhchodě system hry. Tyhle NN nejsou jen planety, které mají pod typem planety napsáno ,,Neutrální" ale prostě všechny planety, které jsou v obchodě ponůkáni výrazně pod cenu (napr. oproti planete za 5 M stoji NN jen neco kolem 0,5 - 1 M naquadahu, samozřejmě se tyto ceny v průbehu věku vyvýji směrem na horu - čím větší DZ mají hráči tím větší ceny maj i planety a tím větší ceny maji i NN, beztak se NN vždy vyplatí).

Fígl je v tom, že NN nabídky nejsou v obchodě pořád. Jsou tam jen v určitou hodinu. S určitou pravidelností se opakují celý den. Princíp je v tom, že NN se po té předchozí objeví v intervalu od 40 - 60 min. (napr. naposledy byli NN v 14:52, tak s dalšími NN můžeme počítat v 15:32 - 15:52). V podstatě jsou NN každou hodinu, celej den, 7 dní v týdnu.

NN se vyplatí kupovat na začátku věku, kdy nejsou jěště tak drazé a mezi NN a normálně ponoukanými palnetami je veliký rozdíl.

 

Připomínka: NN jsou tak lákavé, že se rychle vyprodají, proto když se vám v národní poště zobrazí správa s předmětem ,,NN", rychle běžte do obchodu s planetami, aby ste stihli koupit aspoň jednu planetu.

Přeji hodně štestí.